Zwycięzcy #XboxUpload i o tym, co dalej - PolskiLive - Społeczność Xbox

Zwycięzcy #XboxUpload i o tym, co dalej


Buzz

Dziękuję wszystkim, którzy dotychczas angażowali się w moją małą akcję, która miała za cel zachęcić graczy do dzielenia się najciekawszymi, najlepszymi klipami z Xbox One. Wasz zapał napędzał mnie do działania w pierwszych tygodniach akcji.

Niestety, chwilowo jestem zmuszony zaprzestać tego działania w dotychczasowej formie ze względu na rodzinną tragedię i jej następstwa, które chwilowo odciągają moją uwagę od gier i społeczności Xboksa. Dlatego zdecydowałem, że do odwołania, bez terminowo – czy to na tydzień, czy dwa miesiące – zawieszam ten projekt, żeby wyprowadzić sprawy prywatne na prostą. O wszelkich zmianach w tej sprawie przeczytacie u mnie na Twitterze w odpowiednim momencie.

Nie przestawajcie jednak wrzucać klipów z hashtagiem #XboxUpload. Będę regularnie sprawdzał, co się tam dzieje. Jeżeli znajdę tam coś naprawdę dobrego, to pewnie znajdzie się upominek dla autora.

Tym samym pozwolę sobie wytypować ostatnie 5 zwycięskich prac z ostatnich tygodni, które nagrodzę kodami na 50 PLN do wykorzystania w Xbox LIVE.

Jeżeli ostatni post się Wam nie ładuje, skorzystajcie z tego linku.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    Będziemy cierpliwie czekać, trzymam kciuki za dalsze powodzenie projektu.

  • Bartłomiej Cyrny

    Chyba, że potrzebujecie wsparcia w tym czy innych przedsięwzięciach? 🙂