Zwycięzcy pierwszego tygodnia #XboxUpload - PolskiLive - Społeczność Xbox

Zwycięzcy pierwszego tygodnia #XboxUpload


Blog

Zanim przejdę do wyznaczenia osób, które zgłosiły najciekawsze prace konkursowe w akcji #XboxUpload, chciałbym poświęcić kilka słów temu, co się właściwie stało w ostatnich kilku dniach.

Ogłoszenie tej inicjatywy było próbą dla mnie i dla Was. Zastanawiałem się, czy znajdę czas na to, aby na bieżąco obserwować i reagować na Wasze zgłoszenia. Miałem także pewne obawy, czy ktokolwiek zechce wziąć udział w rywalizacji. Okazało się, że jak na oddolną inicjatywę, która nie zyskała szczególnej promocji, odzew był naprawdę porządny, a Wasze podejście było tak zróżnicowane, że wybór pięciu tylko prac był nie lada wyzwaniem. Boję się myśleć, jakie rozterki będę przeżywał, jeżeli wieść na temat naszej zabawy rozejdzie się po społeczności!

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w #XboxUpload. Pierwszy tydzień uznaję za bardzo udany, co odzwierciedlają (mam nadzieję – przy wspólnej zgodzie) zwycięskie prace, pochodzące od różnych graczy i z kilku tytułów. A zwycięzcami są…

StgWasser z efektownym i efektywnym wejściem w Mass Effect: Andromeda!

Marcin Kowalski, który w 30 sekundach Grand Theft Auto V pokazał książkowy przykład złego dnia.

Kacper Korbacz, którego skill, szaleństwo i wyrachowanie w Gears of War 4 wywołuje u mnie gęsią skórkę i niepokój. Nie chciałbym go spotkać online!

Kamil Jerzak prezentujący swoje cztery koła w taki sposób, że mam ochotę wrócić do Forza Horizon 3. Maszyna z duszą i charakterem, naturalnie piękna i wdzięcznie prezentująca się w obiektywie!

Mateusz Cieślak w nostalgicznym wydaniu trzeciego Wiedźmina. Nie dość, że mam słabość do tej gry, to jeszcze żałuję, że ciężko o takie widoki w Warszawie!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcom! Mam nadzieję, że reszta graczy potraktuje to jako wyzwanie i w najbliższym tygodniu zrobicie wszystko, aby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

Zasady akcji #XboxUpload znajdziecie w tym wpisie. Jutro zostanie on zaktualizowany kilkoma drobnymi zmianami, klarującymi przebieg rywalizacji. O szczegółach dowiecie się, obserwując Facebooka i Twittera PolskiLive.pl.

Jeżeli macie pytania lub sugestie, znajdziecie mnie na Facebooku i Twitterze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    Mam nadzięje, że zmiany nie będą rewolucyjne 😉