Zwycięzcy drugiej kolejki #XboxUpload - PolskiLive - Społeczność Xbox

Zwycięzcy drugiej kolejki #XboxUpload


Buzz

Przepraszam, że musieliście czekać, ale wyniki drugiego tygodnia #XboxUpload w końcu zostały podsumowane. Robicie świetną robotę, wszyscy! Widzę to zaangażowanie i rywalizację, którą prowadzicie. Umiejętnościami, widokami, spektakularnymi akcjami. Świetna robota!

Przejdźmy zatem do zwycięzców.

Kamil zagrał w Battlefield 4 tak, jakby to było Just Cause. Co za skill, emocje! Wirtuozerskie zagranie pełne finezji. Zdecydowanie jedna z tych najlepszych akcji.

Marcin i jego przygoda z Grand Theft Auto V. Doskonale rozumie, że czasem lepiej jest wycofać się i pozwolić, żeby przeciwnik sam się powybijał.

Kacper jest niebezpieczny w Gears of War 4. Pokazuje to w każdym możliwym nagraniu, ale jego nowy montaż to dwie minuty pełne mięsa w powietrzu i śmierci. Bardzo odważny styl rozgrywki, zero wątpliwości.

Kamil odwiedził mroczny zakątek Red Dead Redemption. Przejście między powierzchniami skończyło się ciężkim obciążeniem błędnika najwidoczniej.

Bartek wpłynął na szeroki przestwór oceanu w Sea of Thieves. Widok, który zastał, jest jednym z tych, na których zawieszamy oczy w grach wideo kompletnie automatycznie i bez celu. Tutaj woda wygląda tak pięknie, że ciężko wzrok oderwać.

Zwycięzców proszę o kontakt przez wiadomości prywatne na Facebooku i Twitterze. Tych, którzy nie zdobyli nagród w tym tygodniu, zapraszam do następnej kolejki zmagań. Zasady znajdziecie w tym wpisie.

Przypominam również, że podczas długiego weekendu trwa wyzwanie świąteczne #XboxUpload, w którym zachęciłem Was do szukania i dzielenia się easter eggami z gier na Xbox One. Śmiało dołączajcie, bo każdego dnia do zgarnięcia są trzy zdrapki na 50 PLN.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

 • Glock

  Gratulacje dla zwycięzców i dziękuję za wyróżnienie. 😉

  Mam pytanie do Bartka. Jak zyskać dostęp do Sea of Thieves? Od dawna interesuję się tą grą, ale myślałem, że aby pograć trzeba jeszcze troszkę poczekać.

 • Mr YesNoWhat

  sea of thieves ma nda, nie wiem co ten klip tu wogóle robi

 • Bartłomiej Cyrny

  Czy już można zamieszczać materiały do następnej kolejki?

 • Wanda

  Kolejna ściema i oszustwo ferajny Polskilive oraz Pana Borowskiego! Brak wyników dla trzeciej kolejki, żadnych informacji na temat kolejnej… Co za amatorstwo! Aż ciężko uwierzyć, że pod tym wszystkim podpisuje się Xbox Polska?!

 • Roman Nowak

  Co tu się dziwić?! Gier obiecanych w konkursie z okazji E3 2016 też nikt nie uświadczył, a minął już prawie rok!