Zobacz zwiastun premierowy Sea of Thieves - PolskiLive - Społeczność Xbox

Zobacz zwiastun premierowy Sea of Thieves


Blog

Sea of Thieves ma swoją premierę 20 marca. To ledwie kilka dnia do premiery jednego z czarnych koni Microsoftu dla platform Xbox One i Windows 10. Niesamowita produkcja Rare, które za jej sprawą wraca do formy, daje obietnicę czegoś więcej niż można się było spodziewać po dotychczasowych pokazach gry. Szykuje się flagowa gra sieciowa Microsoftu, która jak żadna inna dotąd połączy graczy konsolowych z PC-towymi dzięki wsparciu Xbox Play Anywhere. Widać po opublikowanym dziś zwiastunie premierowym, że jest na co czekać.

Łatwo można uwierzyć w sukces Sea of Thieves ponieważ pierwsza otwarta beta okazała się być wielkim wydarzeniem i ogromnym sukcesem. Zaciekawiła, odsunęła obawy na bok i zaostrzyła apetyt na finalną wersję. Tym bardziej, że pod względem zawartości było bardzo ograniczona względem tego, czym zaskoczy pełen produkt.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, to polecam obejrzeć i posłuchać mojego materiału podsumowującego testy beta.

Jakbyście nie pamiętali, to możecie wejść do świata Sea of Thieves już teraz, dzięki dedykowanym grze akcesoriom.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: