Zamknięta beta Sea of Thieves jeszcze w styczniu - PolskiLive.pl

Zamknięta beta Sea of Thieves jeszcze w styczniu


Blog

Studio Rare poinformowało, że w samym końcu miesiąca, w dniach 24-29 stycznia, wystartują zamknięte testy beta ich najnowszej produkcji. Twórcy nie zamierzają udostępnić pełnych możliwości jakie daje Sea of Thieves. Do testów oddany zostanie specjalny wycinek gry, który da posmak finalnego produktu. Jest to zrozumiałe, bo tytuł ten zapowiada się na czasochłonny i rozbudowany. Pięć dni to zbyt krótki czas, żeby wgryźć się w meandry pirackiego życia

Podczas testów nie będzie żadnego NDA, co oznacza, że będzie można nagrywać, robić zrzuty ekranu i dzielić się wszystkimi zdobytymi materiałami w internecie. Co jest dobrą wiadomością, bo sam planuję spędzić intensywny czas z betą.

Jak otrzymać dostęp do zamkniętej beta Sea of Thieves? Wystarczy członkostwo Sea of Thieves Insider Programme sprzed 1 grudnia lub złożenie zamówienia przedpremierowego w wersji na Windows 10 lub Xbox One. Tytułem przypomnienia: jak każda gra Microsoft Studios, Sea of Thieves jest częścią programu Xbox Play Anywhere i pozwoli na crossplay między platformami.

Rare ogłosiło niedawno datę premiery Sea of Thieves, która ustalona została na 20 marca 2018. To już niespełna trzy miesiące, więc tym bardziej warto przyszykować się do udziału w zamkniętych testach. Dla wielu będzie to decydujący moment w kwestii zakupu gr.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 9 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w PUBG i Rocksmith. Zawodowo pracuję jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii, telewizorów i mojego psa.

Obserwuj autora: