Zagraj w Mass Effect: Andromeda już teraz dzięki EA Access na Xbox One - PolskiLive - Społeczność Xbox

Zagraj w Mass Effect: Andromeda już teraz dzięki EA Access na Xbox One


Blog

Nie musisz czekać do 23 marca, żeby zagrać w najnowszy rozdział sagi Mass Effect. Właściwie to w ogóle nie musisz czekać, bo Mass Effect: Andromeda trafiła właśnie do usługi EA Access. Ważąca 42 GB gra jest już dostępna do pobrania. Oczywiście tylko na Xbox One!

Wersja próbna pozwala na 10 godzin gry, w których zawiera się prolog i pierwsza planeta galaktyki Andromeda do odkrycia. Dodatkowo, jeżeli ktoś woli od razu przejść do akcji, na starcie dostępny jest w pełni odblokowany tryb multiplayer. Cały postęp z kampanii i rozgrywek wieloosobowych zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry, którą subskrybenci EA Access mogą zakupić z 10-procentową zniżką.

Przypominam, że subskrypcja kosztuje 14,99 PLN miesięcznie lub 79,99 PLN rocznie. W tej cenie otrzymujemy dostęp do biblioteki gier Electronic Arts, w tym – co szczególnie istotne w kontekście premiery nowej produkcji Bioware – do całej trylogii Mass Effect wydanej na Xbox 360, którą można ograć na Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności. Myślę, że niejedna osoba zechce wrócić do roli Komandora Sheparda po uporaniu się ze sprawami inicjatywy Andromeda.

Z okazji premiery Mass Effect: Andromeda na Xbox One tydzień przed innymi platformami mam do rozdania 5 kodów na EA Access dzięki uprzejmości @eapolska i @XboxPL. Szczegóły znajdziecie na moim Twitterze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: