Wystartowała Wiosenna Wyprzedaż gier w Sklepie Xbox - PolskiLive.pl

Wystartowała Wiosenna Wyprzedaż gier w Sklepie Xbox


Blog

Idealnie w kilka dni przed dłuższym weekendem, Microsoft odpalił ogromną serię przecen w Sklepie Xbox, w której obniżono ceny ponad 300 tytułów. Tradycyjnie wyprzedaż dotyczy produkcji z Xbox One i Xboksa 360.

Fanów dobrych cen zdecydowanie zainteresują duże produkcje, jak FIFA 17, Gears of War 4, Forza Horizon 3, Battlefield 1, Halo 5, Grand Theft Auto V. Jest to oczywiście tylko mały wycinek tego, co przeceniono aż do 75%.

Fanom klasyki zwracam uwagę m.in. na Red Dead Redemption (premiera sequela już wkrótce) oraz Call of Duty Black Ops 2 z Xboksa 360, które dziś zostało objęte programem wstecznej kompatybilności.

Wyprzedaż dostępna jest dla wszystkich, ale posiadając subskrypcję Xbox LIVE Gold można kupić gry z dodatkowym upustem. Pełną ofertę znajdziecie na stronie promocji.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 9 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w PUBG i Rocksmith. Zawodowo pracuję jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii, telewizorów i mojego psa.

Obserwuj autora: