Warto będzie wrócić do L.A. Noire w wersji 4K na Xbox One X - PolskiLive - Społeczność Xbox

Warto będzie wrócić do L.A. Noire w wersji 4K na Xbox One X


Blog

Grałem w L.A. Noire na Xboksie 360 długo po premierze i gra wessała mnie po całości. Do momentu. Nie rozwiązałem wszystkich spraw, myślę że nawet połowy gry nie ukończyłem. Dlatego wieść o tym, że niesamowity popis Team Bondi wraca w nowej, lepszej, odnowionej wersji ze wsparciem dla możliwości Xbox One X.

Ten zwiastun trzeba obejrzeć w pełnym 4K.

Poza tym, że gra będzie wspierać rozdzielczość 4K na Xbox One X, to wersja dla Xbox One wyświetlać będzie obraz w 1080p. Rockstar obiecuje również szereg graficznych i technicznych ulepszeń, które sprawią, że Los Angeles lat 40-tych poprzedniego stulecia będzie jeszcze bardziej realistyczne.

Nowe wydanie będzie kompletne pod względem zawartości. Nie tylko dostaniemy podstawową grę w zupełnie nowej oprawie, ale także wszystkie dostępne wcześniej DLC wraz z nową zawartością zaprojektowaną specjalnie z myślą o powrocie L.A. Noire. Wszystko w – zdaje się – całkiem dobrej cenie 39.90 Euro.

Nadal nie jesteście przekonani? Nie szkodzi. Odpalcie zwiastun premierowy L.A. Noire sprzed 6 lat, żeby docenić, jak dużo zmieniło się w tej grze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: