Święta z #XboxUpload: upoluj kody za easter eggi - PolskiLive - Społeczność Xbox

Święta z #XboxUpload: upoluj kody za easter eggi


Blog

Dłuższy weekend, obfita Wiosenna Wyprzedaż w Sklepie Xbox i tragiczna pogoda na dworze zwiastują trzy długie dni spędzone z konsolą. Możnaby pomyśleć, że będzie to nieprzerwany maraton celem nadrobienia zaległości. Mam jednak całkiem niezłą propozycję i jednocześnie wyzwanie dla tych, którzy znajdą trochę czasu na zabawę w najbliższych dniach.

Być może trafiliście już na informacje o akcji #XboxUpload, a może nawet dołączyliście do niej i Wasza praca znajduje się w Buzzie dedykowanym zgłoszeniom społeczności! Zasady są dość luźne i proste, a wygrane gwarantowane dla pięciu najciekawszych zgłoszeń tygodniowo. Czego tu nie lubić? Trzeba tworzyć i rywalizować!

Na święta postanowiłem pobawić się formą #XboxUpload, zawężając jej zakres tematyczny. No bo jeżeli święta, to Wielkanoc, a jeżeli Wielkanoc, to jaja. Wielkanoc + jaja = easter eggs!

Wykorzystajcie długi weekend na poszukiwanie ukrytych wiadomości i żartów od twórców w grach na Xbox One Przez trzy dni – od soboty do poniedziałku – publikujcie na osi czasu Facebooka PolskiLive.pl lub tweetujcie z hashtagiem #XboxUpload klipy i screenshoty prezentujące Wasze znaleziska, wpisując w treści posta hashtag #XboxUpload i krótki opis znalezionego easter egga. Nie zapominajcie o oznaczeniu profilu @polskilive w obu kanałach!

Codziennie, na koniec każdego dnia, wybiorę trzy osoby, które zostaną nagrodzone kodami na 50 PLN do wykorzystania w Sklepie Xbox. Łącznie nagród będzie dziewięć i bardzo chętnie je Wam sprezentuję!

Jeżeli macie pytania, możecie je zadać na Facebooku lub Twitterze.

Pamiętajcie, że co tydzień ogłaszam również zwycięzców tygodniowego wyzwania #XboxUpload. Tutaj przeczytacie o szczegółach akcji.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: