Ruszył serwer testowy PUBG na Xbox One z nową mapą - PolskiLive - Społeczność Xbox

Ruszył serwer testowy PUBG na Xbox One z nową mapą


Blog

Dziś w Sklepie Microsoftu pojawiła się tajemnicza pozycja o nazwie „PlayerUnknown’s Battlegrounds Public Test Server”. Każdy, kto posiada oficjalne wydanie PUBG, może pobrać ten element, zyskując tym samym dostęp do serwera testowego, na którym można sprawdzić w akcji nową mapę o nazwie Miramar, która już w maju ma trafić do wszystkich graczy. Jest to nadal robocza wersja, co oznacza, że mogą na niej być obecne bugi i błędy w działaniu. Z chęci ukrócenia komplikacji wynikających z matchmakingu ograniczono rozgrywki wyłącznie do trybu TPP na amerykańskich serwerach.

PUBG Corp. odpaliło przy okazji specjalne zadanie dla poszukiwaczy błędów. Pierwsze 150 osób, które namierzy bugi i zgłosi je na oficjalnym forum, otrzyma nagrody w postaci przedmiotów w grze.

Jeżeli chcecie się złapać online, to znajdziecie mnie jako BaronXboksaPL w Xbox LIVE. Relacji z testów szukajcie na moim Twitterze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: