PUBG zmieni się wkrótce nie do poznania na Xbox One - PolskiLive.pl

PUBG zmieni się wkrótce nie do poznania na Xbox One


Blog

Po ogromnym sukcesie PUBG na Xbox One (3 miliony sprzedanych kopii 2 miesiące temu) nadchodzą zmiany do konsolowe wersji gry. Microsoft i PUBG Corp ogłosili plan działania na wiosnę i chociaż na brak aktualizacji nie mogę narzekać, to cieszę się na wszystko, co głoszono. W dalszej części wpisu znajdziecie wybrane zmiany, których najbardziej nie mogę się doczekać.

Przede wszystkim mniej, ale lepiej. Tempo wydawania poprawek było zabójcze i zdarzały się momenty, w których wprowadzane zmiany nie wychodziły grze na dobre. Teraz deweloper zobowiązał się do 2-3 tygodniowego cyklu aktualizacji, aby dostarczać przetestowane aktualizacje.

Bardzo ważne są dla mnie szczere słowa pokuty w kwestii wydajności PUBG na Xbox One. Nie jest dobrze, niezależnie od wersji konsoli, co jest wyjątkowo niezrozumiałe w kontekście Xbox One X – najpotężniejszej konsoli na świecie. Tym bardziej doceniam zapewnienia twórców o nadaniu najwyższego priorytetu dalszej optymalizacji i zapewnienia płynnej, stabilnej rozgrywki. A skoro o grafice mowa, to lepiej ma być także w kwestii ładowania obiektów (znany problem niezaładowanych budynków na starcie).

Na Xbox One pojawi się także serwer testowy, osiągnięcia (cenne godziny nie pójdą na nic), system gestów, raportowania graczy oraz, co najważniejsze, znana z wersji PC, nowa mapa Miramar.

Jeżeli chcecie przeczytać szczegóły wszystkich zmian, które PUBG Corp szykuje w ramach wiosennych aktualizacji, zapraszam na blog dewelopera.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 9 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w PUBG i Rocksmith. Zawodowo pracuję jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii, telewizorów i mojego psa.

Obserwuj autora: