Polski Xbox dołączył do dyskusji na Twitterze - PolskiLive - Społeczność Xbox

Polski Xbox dołączył do dyskusji na Twitterze


Blog

Ponad dwa lata od założenia konta oraz mnóstwo próśb i utyskiwań trzeba było, aby polski oddział Xboksa otworzył się na graczy obecnych na Twitterze. Chociaż z historycznego punktu widzenia Xbox nie był w Polsce obecny od początku istnienia marki, to gracze doskonale rozumieją, co ekipa Xboksa pokazała i co chciała przekazać swoim pierwszym tweetem.

Wiele razy powtarzałem, że Twittera traktuję z najwyższym priorytetem zarówno pod względem poszukiwania, jak i udostępniania informacji. Tym bardziej cieszę się, że moja ukochana marka będzie aktywna w nowym dla niej kanale. Sam nie przekazałbym towarzyszącego całemu wydarzeniu ładunku emocji lepiej niż nieznany nikomu krytyk i komentator Bartek.

Niszowy humor dla kumatych. Mnie śmieszy.

Chociaż nadal czekamy na pierwszą ostrą wymianę tweetów między Xboksem i konkurencją, to marka miała dziś wystarczająco dużo roboty. Dzień upłynął ekipie nie tylko pod znakiem gromkich powitań. Xbox zorganizował konkurs, któremu towarzyszyła zapowiedź, że tego typu małych aktywności będzie wiele w przyszłości i nie mam podstaw, aby twierdzić, że będzie inaczej.

Nieprzypadkowo wspominam o tych aktywnościach.

Chociaż jeszcze nie mogę na ten temat nic powiedzieć, to szykuję dla graczy interesujący projekt, który w mojej wizji rozegra się w największej mierze właśnie na Twitterze – serwisie o najbardziej kreatywnym i osobistym charakterze, zarówno jeżeli chodzi o ludzi, jak i marki.

Obecność Xbox Polska zdecydowanie pomoże w przekazaniu informacji i zaproszeniu graczy do wspólnej zabawy. O czym dokładnie mówię? Dowiecie się za kilka dni.

Teraz wystarczy, że dołączycie do wspólnej dyskusji z Xbox Polska przez obserwowanie ich profilu i udzielanie się pod publikowanymi tweetami. Wierzę, że nieraz zostaniecie zaskoczeni.

 

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    W końcu coś zaczyna się dziać! Powodzenia, trzymam kciuki i bacznie obserwuję przebieg dalszych wydarzeń.