PlayerUnknown’s Battlegrounds sukcesem na Xbox One - teraz za darmo dla kupujących Xbox One X - PolskiLive - Społeczność Xbox

PlayerUnknown’s Battlegrounds sukcesem na Xbox One – teraz za darmo dla kupujących Xbox One X


Blog

PlayerUnknown’s Battlegrounds wystartowało na Xbox One w tym tygodniu, osiągając poziom 1 miliona graczy tylko w 24 godziny. Wynik imponujący z wielu powodów. Głównie dlatego, że znana dotąd wyłącznie z PC-tów produkcja pozostaje tam w kategorii Early Access i tak samo wystartowała na konsolowej platformie Microsoftu dzięki programowi Game Preview. Oznacza to, że dostaliśmy produkt niekompletny, w fazie rozwoju, na który bezpośredni wpływ ma społeczność. Jego cena jest odpowiednio niższa dzięki temu.

Nie kryję lekkiego rozczarowania jakością PUBG na Xbox One, chociaż im dłużej gram, tym bardziej wybaczam błędy i wypaczenia na rzecz jarania się samą mechaniką. Więcej o tym pisałem w czwartek.

Jeżeli jeszcze nim nie jest, to PlayerUnknown’s Battlegrounds ma szanse stać się najpopularniejszym tytułem sieciowym na Xbox One. Szczególnie po sezonie świątecznym, ponieważ Microsoft ogłosił, że do każdego sprzedanej sztuki Xbox One X firma dorzuci bezpłatną kopię gry. Promocja trwa od 16 do 30 grudnia. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Xbox.com.

Przypominam, że wydawcą gry na Xbox One jest Microsoft Studios i PUBG to kolejny konsolowy exclusive Microsoftu.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: