Pierwsza prezentacja konsoli Project Scorpio już dziś - PolskiLive - Społeczność Xbox

Pierwsza prezentacja konsoli Project Scorpio już dziś


Blog

Rok po ujawnieniu światu swojego ambitnego projektu pierwszej konsoli zdolnej do wyświetlenia gier w prawdziwym 4K, Microsoft wraca, aby zaprezentować swój plan na odbicie serc graczy.

Za dywizją Xboksa nadal ciągnie się widmo nieudanego startu Xbox One oraz powtarzalne, mało odkrywcze portfolio gier. Dlatego poza nazwą, datą premiery i ceną Project Scorpio chciałbym zobaczyć także gry. Sam Phil Spencer zapowiedział, że prezentacja będzie trwać dłużej niż tradycyjne 90 minut, co każe mi myśleć, że nie tylko zobaczymy w akcji moc nowej konsoli, ale także zostaniemy zaskoczeni efektami działań deweloperów.

Pozostając w temacie 4K: konferencja będzie nadawana również w ultrawysokiej rozdzielczości za pośrednictwem kanałów marki w Mixer oraz YouTube.

#XboxE3 startuje dziś o godz.23 czasu polskiego. Dołączajcie, oglądajcie i komentujcie! Najwięcej ognia przewiduję na Twitterze, dlatego polecam Waszej uwadze  obserwowanie mojego profilu dla komentarzy do konferencji i śledzenie hashtaga #XboxE3.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: