Microsoft zapowiada NAJPOTĘŻNIEJSZĄ informację tego roku - PolskiLive - Społeczność Xbox

Microsoft zapowiada NAJPOTĘŻNIEJSZĄ informację tego roku


Blog

Kości zostały rzucone. Microsoft ogłosił, że w niedzielę 11 czerwca o godz. 23.00 czasu polskiego podczas konferencji Xbox Briefing usłyszymy szczegóły owianego nienaruszalną atmosferą tajemnicy Project Scorpio, czyli nowej wersji konsoli stworzonej do grania w 4K.

Na temat Project Scorpio nadal wiemy niewiele i to się raczej nie zmieni do czasu konferencji. Wystarczy przypomnieć sobie, że nazwy Xbox One nie znaliśmy do momentu, w którym nie padła podczas konferencji na targach E3 w roku 2013.

To, co wiemy, to mgliste zapowiedzi i spekulacje, jak ciągłość cenowa między Xbox One S i Project Scorpio, wizja tworzenia gier niekoniecznie celem osiągnięcia 4K, kilka wypowiedzi Phila Spencera i długofalowe wsparcie obecnej generacji konsol.

Chcę, aby Microsoft zaskoczył, odkrył skrzętnie skrywane niespodzianki, nowe gry, serie, uniwersa. Chcę, aby pokazany został sprzęt innowacyjny tak mocno, jak pierwszy Xbox oraz Xbox 360. Microsoft pokazał już w ostatnich miesiącach, że zmiana CEO wyszła na dobre niemal każdej dywizji korporacji. Teraz chcę zobaczyć tę zmianę na przykładzie nowego produktu z linii Xbox.

xbox konferencja e3 2017 project scorpio

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Szymon Palimąka

    Pewnie rewolucji nie będzie co najwyżej lepsze podzespoły

  • Bartłomiej Cyrny

    Cena zbliżona do PS4 Pro, lepsza wydajność, kilka nowych tytułów na wyłączność i sukces prawie pewny 🙂