Microsoft potwierdza udział i ogłasza plan na gamescom 2017 - PolskiLive - Społeczność Xbox

Microsoft potwierdza udział i ogłasza plan na gamescom 2017


Blog

Kontynuując dobrą tradycję, ekipa Microsoftu, w tym bezbłędny i niezastąpiony Graeme Boyd, zajedzie do Kolonii, by zaprezentować konsolę Xbox One X po raz pierwszy graczom z Europy.

W dniach 22-26 sierpnia, czasie trwania targów gamescom 2017, stoisko Xboksa zostanie wyposażone w konsole Xbox One X oraz 27 gier, które pojawią się na rynku w przeciągu najbliższych 12 miesięcy. Microsoft zapowiada, że będą wśród nich Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition i Sea of Thieves.

Microsoft szykuje także specjalne wydarzenia transmitowane na żywo na platformie Mixer, na stronie mixer.com oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

20 sierpnia o godz. 21 na żywo z Kolonii zostanie wyemitowane spotkanie z przedstawicielami niemieckiego oddziału Xbox, które poprowadzi Graeme Boyd. W jego trakcie mają zostać ogłoszone nowinki dot. europejskiego rynku, przeprowadzone zostaną prezentacje nadchodzących gier oraz wywiady z twórcami.

Dzień później, 21 sierpnia (również o godz. 21) odbędzie się specjalne spotkanie z okazji 20-tej rocznicy serii gier Age of Empires z najbardziej oddanymi fanami gier. W jego trakcie zostanie zaprezentowana zapowiedziana podczas targów E3 odświeżona edycja klasyka Age of Empires: Definitive Edition.

Czego brakuje w tej układance? Oczywiście, że konferencji! Mam nadzieję, że mimo to dowiemy się nowych rzeczy nt. premiery Xbox One X w Europie, w tym także w Polsce.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: