Microsoft szykuje największą konferencję w historii na targi E3 2018 - PolskiLive - Społeczność Xbox

Microsoft szykuje największą konferencję w historii na targi E3 2018


Blog

W tym roku Xbox ponownie otwiera targi Electronic Entertainment Expo 2018 konferencją prasową Xbox Media Briefing, która odbędzie się 10 czerwca 2018 r., o godzinie 22:00 czasu polskiego. Konferencja będzie transmitowana na żywo z Microsoft Theater w Los Angeles, a podczas prezentacji zostaną przedstawione nowości Xbox na rok 2018.

Tyle oficjalnego komunikatu od polskiego biura prasowego Xboksa. Nie muszę chyba pisać, że jak co roku niezmiernie cieszę się na tę konferencję. Tym bardziej, że przejście do Microsoft Theater pokazuje, że będzie dużo, bardzo dużo gier, które prezentowane będą na miejscu po zakończeniu pokazu.

Phil Spencer zapowiadał, że w tym roku możemy spodziewać się mocnego uderzenia. Gracze będą weryfikować te obietnice bardzo skrupulatnie. Napięć związanych z brakiem nowych gier ekskluzywnych dla Xboksa, niedużą kreatywnością i produktywnością Microsoft Studios w porównaniu do czasów Xboksa 360 zrobiło się zbyt dużo ostatnimi latami. Jeżeli Microsoft traktuje dywizję Xboksa poważnie, to teraz właśnie jest moment, aby zainwestować we własną ofertę gier. Koszulka lidera na rynku konsolowym dzięki wprowadzeniu Xbox One X daje duże pole do popisu.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: