Marcowa oferta Games With Gold - PolskiLive - Społeczność Xbox

Marcowa oferta Games With Gold


Blog

Microsoft poinformował o ofercie gier w programie Games With Gold w nowym miesiącu. Subskrybenci Xbox LIVE Gold już mogą zacierać rączki, bo znalazła się tam jedna perełka z Polski. Tradycyjnie dostaniemy po dwie gry na Xboksa 360 oraz Xbox One.

Oferta Games With Gold w marcu prezentuje się następująco:

  • Trials of the Blood Dragon (60,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-31 marca na konsoli Xbox One
  • Superhot (79,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 marca-15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Merida Waleczna (49,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1-15 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One
  • Quantum Conundrum (34,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16-31 marca na konsoli Xbox 360 oraz we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Nie mogę powiedzieć, żeby ta oferta wyglądała wybitnie dobrze. Program Games With Gold widział o wiele lepsze gry w przeszłości. Najjaśniejszym punktem jest oczywiście polskie Superhot. Jeżeli ktoś nie miał okazji jeszcze w to zagrać (wstyd się przyznać, ale jestem jedną z tych osób), to lepszej okazji nie będzie.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    To czekamy na marzec 😉