Kwiecień w Games With Gold zapowiada się brutalnie dobrze - PolskiLive - Społeczność Xbox

Kwiecień w Games With Gold zapowiada się brutalnie dobrze


Blog

Zdecydowanie jest w co grać w ostatnich tygodniach, że też wspomnę tylko Ghost Recon: Wildlands i Mass Effect: Andromeda. Jeżeli jednak nie jesteście fanami zabawy w pierwszych tygodniach po premierze, zainteresujcie się nową ofertą Games With Gold.

Ryse było, jest i będzie jednym z najlepszych i najpiękniejszych tytułów na Xbox One, mimo że była to gra premierowa. Studio Crytek bardzo się postarało i chociaż nie spędzicie z nią 100 godzin, to warto zagrać dla wizualnie powalającej kampanii i kilku partyjek w multiplayerze.

Drugi sezon The Walking Dead nie był już takim zaskoczeniem, jak pierwszy, ale zdecydowanie podtrzymał klimat i wprowadził dodatkowe masy smutku do fabuły. Zalecam „kupić” na później w GWG i najpierw ukończyć początek historii.

Szykujecie się na którąś z gier z kwietniowego Games With Gold? Dajcie znać w komentarzach lub na Facebooku i Twitterze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    Xbox ONE nie miałem od premiery więc Ryse mnie ominęło. Ostatnio się nawet przymierzałem do zakupu, a tu taka niespodzianka 🙂 Odliczam dni do 1 kwietnia…