Dołącz do #XboxUpload i wygrywaj kody o wartości 50 PLN - PolskiLive - Społeczność Xbox

Dołącz do #XboxUpload i wygrywaj kody o wartości 50 PLN


Blog

Wszyscy gramy, ale nie wszyscy wykorzystujemy jedną z najlepszych funkcji Xbox One, czyli możliwość nagrywania klipów i łapania zrzutów ekranu. Przy wielu wspaniałych grach marnujemy wiele epickich akcji i pięknych widoków. Skoro jest się czym dzielić, to chcę zaprosić Was do kreatywnej zabawy, w której udział mogą brać wszyscy gracze ze społeczności Xbox One.

Zasady są proste. Jeżeli w aktualnie ogrywanym tytule na Xbox One zobaczycie coś wartego podzielenia się – pięknego, zabawnego, w pewien sposób poruszającego – to zapiszcie klip lub zróbcie zrzut ekranu i podzielcie się nim. Możecie to zrobić na dwa sposoby:

Oba kanały będą monitorowane i w każdy czwartek po godz. 18 wybranych zostanie pięć najlepszych klipów lub zrzutów ekranu, które nagrodzę pięcioma kodami o wartości 50 PLN do wykorzystania w Sklepie Xbox. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni i nagrodzeni w każdy kolejny piątek.

Warunkami udziału w akcji są:

  • Samodzielne przechwytywanie rozgrywki na Xbox One oraz stosowanie się do wytycznych przy udostępnianiu treści na Facebooku i Twitterze.
  • Dodawanie nowych materiałów – powtórki nie będą brane pod uwagę
  • Wpisywanie GamerTaga do treści postu
  • Ponadprzeciętna oryginalność lub rozrywkowość materiału

Nie ma obecnie ograniczeń pod względem liczby zgłoszonych materiałów. Materiał bierze udział w rywalizacji tylko w tygodniu, w którym został zgłoszony. Zwycięskie prace będą weryfikowane z aktualną zawartością profilu Xbox LIVE przed ogłoszeniem.

Pokażcie najlepsze widoki z gier, po prostu. Pokażcie, w co gracie i jak gracie! Bądźcie w tym naturalni, bo nagrody będą na wyciągnięcie ręki co tydzień w każdy piątek.

Jak nagrywać, edytować i udostępniać klipy z Xbox One? Tego dowiecie się z mojego krótkiego poradnika.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora:

  • Bartłomiej Cyrny

    Ciekawa akcja, coś nowego i mam nadzieję kreatywnego! Oby społeczność dopisała 😉