Darmowy weekend z PUBG na Xbox One - PolskiLive - Społeczność Xbox

Darmowy weekend z PUBG na Xbox One


Blog

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić największego fenomenu świata gier z ostatniego roku i nie macie żadnych planów na weekend, to zachęcam do pobrania PlayerUnknown’s Battlegrounds. Użytkownicy Xbox One, którzy subskrybują Xbox LIVE Gold, mogą nieodpłatnie pobrać i grać do 22 kwietnia.

Powstało dużo niesłusznych stwierdzeń wokół tej gry. Że jest niegrywalna, że jest zbyt trudna. Myślę, że warto wykorzystać okazję na bezpłatny crashtest, aby zweryfikować swoje obawy i oczekiwania.

I żeby nie było, że nie ostrzegałem. PUBG cholernie wciąga. Nie zdziwcie się, jeżeli po 22 kwietnie zniknie z Waszych kont sto złotych, a wraz z tą kwotą kolejne godziny spędzone na walce o kurczaki. Mnie by to nie zdziwiło, bo jakie by PUBG nie było teraz, to już wkrótce będzie dużo, dużo lepsze.

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 6 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w Gears of War 4 i Rock Band 4. Zawodowo pracuję w branży kreatywnej jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii.

Obserwuj autora: