Black Friday w Sklepie Xbox - ponad 250 gier do 80% taniej - PolskiLive.pl

Black Friday w Sklepie Xbox – ponad 250 gier do 80% taniej


Blog

Wyprzedaże w Sklepie Xbox mają swoją hierarchię i przeceny na okazję amerykańskiego Black Friday zajmują drugie miejsce pod względem atrakcyjności zaraz po świątecznych, rabunkowych obniżkach. Dzięki wprowadzeniu wstecznej kompatybilności do Xbox One można oszaleć od liczby gier w ofercie. Umówmy się – nie kupicie Red Dead Redemption i Skate 3 do kolekcji? Tak myślałem.

W tym roku Xbox zdecydował się na wprowadzenie ciekawego Early Access dla subskrybentów Xbox LIVE Gold, które daje dostęp do promocji od dziś (wszyscy inni wchodzą na zakupy dopiero 22 listopada) oraz dodatkowe obniżki. Ceny potrafią być śmiesznie niskie, że tylko przytoczę przykład The Telltale Games Collection za jedyne 80 PLN. Albo polską dumę, której cena padła na kolana:

Rzućcie okiem na inne przykładowe przecenione tytuły (za Xbox Polska):

xbox-black-friday-pl

Aktualną, kompletną listę gier przecenionych w ramach Black Friday znajdziecie na specjalnej stronie Sklepu Xbox. Major Nelson zapowiedział, że przecenione zostaną  jeszcze m.in. Call of Duty Infinite Warfare, Skyrim Special Edition, Fallout 4 i inne. Zdecydowanie czekam na niższą cenę gry Bethesdy!

AKTUALIZACJA:

Do promocji dołączyły właśnie Forza Horizon 3 i Gears of War 4 w różnych wydaniach i równie dobrych cenach przez 7 następnych dni:

Zobaczyliście fajną ofertę? Planujecie zakup albo już go dokonaliście? Dajcie nam znać na Facebooku lub Twitterze. Nie chcemy, aby ktokolwiek przeoczył dobre gry w dobrej cenie!

Podziel się wpisem!

Zbigniew Borowski

Od 9 lat zajmuję się blogowaniem o grach i marce Xbox. Prywatnie zagrywam się w PUBG i Rocksmith. Zawodowo pracuję jako specjalista ds. mediów społecznościowych. Wielki fan mobilnej fotografii, telewizorów i mojego psa.

Obserwuj autora:

  • Mariusz maxankazuya

    Gears4 nic tylko brać! 🙂